خاکبازی

حق را بشناس تا اهل حق را بشناسی. علی (علیه السلام)

حق را بشناس تا اهل حق را بشناسی. علی (علیه السلام)

خاکبازی
طبقه بندی موضوعی

برادر بجای رفتن به لاک دفاعی، حمله کن


محمود احمدی نژاد در نشست خبری خود گفته: 

🔹«حاکمیت مطلق از آن خدا است.

🔹هیچ کس نمی‌تواند این حق را از ملت سلب کند.

🔹با تاکید مجدد، هیچ مقامی حق ندارد آزادی را سلب کند.»


تو گروه ها تعدادی اصلاح طلب #دلواپس_ولایتمداری رو میدیدم که به طعنه میگفتن خطاب احمدی نژاد به روحانی بوده حتما...و بعد جدی ازشون می پرسیدم می گفتن خطاب به رهبری بوده و جالب بود می گفتن این بده.منم بهشون میگفتم شما که عمری دم از آزادی و اینجور چیزا میزدین حالا تا احمدی نژاد گفت اخ شد. این کلمات فقط باید از دهان محمد خاتمی بیرون بیاید تا شما غش و ضعف کنید. این که شد همان #فاشیسم. ←احمدی نژاد چون تنها رقیب گفتمانی خود را در میان افکار عمومی اصلاح طلبی (یا شبه روشنفکری)می داند (چراکه معتقد است اصولگرایی دیگر از دور خارج شده) با دم زدن از آزادی وانسان دوستی و ملی گرایی و... (که هر کدام شمه ای زمینه مذهبی و اسلامی نیز دارد)،  استراتژی #مصادره_به_مطلوب یا #خالی_کردن_دست_رقیب را در پیش گرفته. اصلاح طلب ها هم سعی دارند با گرفتن ژست #دلواپس_ولایتمداری  این بازی او را حتی با بکار گیری خود ارزشی ها بسوزاند.

حالا باید خطاب به رفقای ارزشی و حزب اللهی گفت چرا درگیر بازی اصلاح طلب ها می شوید، 

خودتان را کنار بکشید و از بازی احمدی نژاد با آنها لذت ببرید. حتی بپرید وسط دعوا نرخ تعیین کنید و روحیه دیکتاتور منشانه برخی از این اصلاح طلبان را برملا کنید. اصلاح طلبانی که عمری،  جوانان دانشجو و حتی برخی آزادی خواهان و عدالتخواهان حقیقی را با سر دست گرفتن مفاهیمی همچون: «آزادی»، «آزادی اندیشه و بیان»، «اجرای قانون اساسی»، «انسان دوستی»، «برابری»، «عدالتخواهی» و... مصادره کردند.


پ. ن: این مطلب به معنای قبول داشتن صد در صدی و صفر و یکی استراتژی مصادره به مطلوب یا... احمدی نژاد و تیمش نیست. اتفاقا اول میخاستم نکاتی پیرامون آسیب شناسی آن استراتژی بنویسم ولی نیاز بود اول نکات فوق، ذکر شود. ان شاالله در فرصت و مجال بعدی به آن موضوع هم پرداخته می شود. 

 

  • علی اکبر دهقانی

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

نظر دادن تنها برای اعضای بیان ممکن است.
اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید لطفا ابتدا وارد شوید، در غیر این صورت می توانید ثبت نام کنید.