خاکبازی

حق را بشناس تا اهل حق را بشناسی. علی (علیه السلام)

حق را بشناس تا اهل حق را بشناسی. علی (علیه السلام)

خاکبازی
طبقه بندی موضوعی

نفاق های ۲۰ دقیقه ای...

نامه روحانی به رهبری واقعا شخصیت اصلی این جریان فکری را دوباره نمایان کردو بازهم حجت تمام شد که جریان نوین نفاق قصد عبور همه جانبه از ولایت مطلقه را دارد و اصلا هم دست بردار نیست و امروز در نظام جمهوری اسلامی همه کفر مقابل تمام ایمان قرار گرفته است. هرچند که نیت خود را  در لابه لای چند جمله همیشگی و صرفا لسانی اجرای اوامر رهبری پوشانده بودند.اثبات این مدعا هم آسان است چرا که به تجربه وجود دارد ـ تذکرات رهبری در این نامه مدت هاست که در بیانات ایشان تحت عنوان خطوط قرمزمداومت داشته ولی خبری از اطاعت نبوده(که متاسفانه این الفا ظ مدتی است برای ما عادی شده در دوره قبل تا دری به تخته ای می خورد روزشمار های ولایت گریزی شروع بکار میکرد ولی انگار این روزها باطری این روز شمار های ولایت گریزی هم چینی از آب در آمده).

وقتی که نماینده این جریان فکری دستور رهبری مبنی بر اخذ تعهد نامه متقن و کتبی از رییس جمهور آمریکا و اتحادیه اروپا درباره لغو کلیه تحریم ها را به  متن ضعیف و کلی صادره از سوی اتحادیه اروپا و باراک اوباما که از توقف و تعلیق مشروط سخن گفته اند حواله میدهد،مشخص است که روال همان روال قبل است می خواهند با دست و پا کردن توجیحاتی قضیه را فیصله دهند و بازهم به نحوی ناشیانه، بیست دقیقه ای شروط رهبری را هم بپیچانند...

اما این تو بمیری از آن تو بمیری ها نیست...،شروط اجرای برجام  در قالب نامه ای رسمی از شخص اول مملکت به رییس جمهور ابلاغ شده و طبق قانون اساسی لازم الاجرا خواهد بود. حال دیگر حجت بر حقوق دانانی که ولایت فقیه را در چارچوب قانون اساسی پذیرا هستند نیز تمام است .

باشد که هر چه می خواهند در تریبون ها تحلیل تاریخی مذاکره و اسلام رحمانی نوشخوار کنند...


نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

نظر دادن تنها برای اعضای بیان ممکن است.
اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید لطفا ابتدا وارد شوید، در غیر این صورت می توانید ثبت نام کنید.